Укрзалізниця посилює заходи боротьби зі зловживаннями залізничників

Залізничні новини Переглядів: 1.02.2018, 12:26

01.02.2018 Укрзалізниця посилює заходи боротьби зі зловживаннями залізничників

В Укрзалізниці посилюються заходи боротьби з порушеннями залізничників. Зокрема, нещодавно було виявлено кількох залізничників, які зловживали своїм службовим становищем для отримання неправомірної фінансової вигоди. Зокрема, виявлено, що два касири зловживали службовим становищем при продажу квитків, а провідник поїзда мав намір перевезти контрабанду.

Зокрема, під час перевірки квиткових кас станції Костянтинівка регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було виявлено порушення роботи з готівкою та залізничними квитками. Під час перевірки було виявлено, що касири систематично використовують під час роботи мобільні телефони, за допомогою яких повідомляють громадян про наявність квитків та необхідність прибути до каси з метою їх отримання, що заборонено інструкцією. Працівники департаменту безпеки Укрзалізниці виявили в ящиках службових столів записки з написами, підкріплені під них квитки, гроші. Також під час перевірки було виявлено 26 оформлених квитків на суму 4285 грн та 1476 грн необлікованих грошей, які зберігалися в ящиках столів.

За зазначеними фактами було вирішено доручити директору регіональної філії «Донецька залізниця» провести розбір та притягнути винних осіб до дисциплінарної відповідальності.

Також департамент безпеки Укрзалізниці попередив порушення на вагонній дільниці станції Київ-Пасажирський філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця», коли провідник поїзда Київ – Відень мав намір перевезти контрабандний вантаж – 15 ящиків тютюнових виробів. Після отримання відповідного сигналу та проведення огляду в одному з купе відпочинку провідника виявлені цигарки та знаряддя для пакування цигарок (чорна шкіряна сумка з пакувальними мішками, скотчем, домкратом та іншим). На час з’ясування обставин події провідник відсторонений від роботи.

В Укрзалізниці рішуче налаштовані на подолання корупції в галузі. «Компанія змінюється та трансформується, і в новій Укрзалізниці немає місця корупції. У нас нульова толерантність до корупції – ми будемо прощатися з залізничниками, чия провина буде доведена, та передавати матеріали до правоохоронних органів», — прокоментував в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Тов Центр Трубоізоляція