У Великобританії готуються до тендерів на будівництво високошвидкісної лінії High Speed 2

Залізничні новини Переглядів: 2.02.2018, 15:06

Британська компанія HS2 30 січня 2018 р. почала підготовку до конкурсних процедур, пов’язаних з будівництвом ділянок Лондон — Бірмінгем (1-й етап) і Бірмінгем — Кру (2-й етап) високошвидкісної лінії High Speed 2.

Лотом 1 передбачається укладання контракту вартістю 1,55 млрд ф. ст. на будівництво колії на плитному підставі на відкритих ділянках і суцільному бетонній основі в тунелях. Окремий контракт передбачений на проектування шляху на плитному фундаменті. Шлях на баласті буде використовуватися на територіях депо і в місцях примикання до звичайної залізничної інфраструктури.

Компанія HS2 уклала контракт з SNCF Réseau (оператором інфраструктури Національного товариства залізниць Франції) на підготовку документації для проектування повітряної контактної мережі, яка буде доведена до учасників 1 лота. Переможець лота візьме на себе проектування і будівництво опор і жорстких поперечок контактної мережі в межах вимог, встановлених компанією HS2.

Лот 1 передбачає також облаштування тимчасових станцій в Уест-Райслипе і Калверте, постійної ремонтно-складської бази для поточного утримання інфраструктури в Калверте і тимчасових баз у Стогонах і Уест-Райслипе. Переможець лота буде нести відповідальність за будівельні роботи до завершення динамічних випробувань на новій лінії.

Лот 2 вартістю 330 млн ф. ст. включає роботи з проектування, монтажу, випробувань та введення в експлуатацію систем вентиляції, освітлення, огорож, протипожежних пристроїв і аварійної сигналізації в тунелях і на прилеглих територіях. Всього на першому етапі передбачено будівництво дев’яти тунелів загальною протяжністю 40 км буровим методом і 8,8 км тунелів відкритим способом. Для тунелів великої протяжності обраний принцип канальної вентиляції, а для менш протяжних — безканальної.

Компанія HS2 планує підготувати вимоги для участі в двох тендерах до 21 березня і оголосити конкурс у жовтні 2018 р. (комп’ютерна графіка: Capita).

Тов Центр Трубоізоляція