Шановні замовники залізничних послуг!

Залізничні новини Переглядів: 2.02.2018, 15:26

02.02.2018 Шановні замовники залізничних послуг!

ПАТ «Укрзалізниця» розпочинає нову договірну кампанію з укладання договорів про надання послуг, предметом яких є здійснення перевезення вантажів, надання вантажного вагону для перевезення та інших послуг, пов’язаних з організацією перевезення вантажів у внутрішньому та міжнародному сполученнях (експорт, імпорт) у вагонах Перевізника, вагонах залізниць інших держав та/або вагонах Замовника і проведення розрахунків за ці послуги (далі – договори).

Для зручності клієнтів та прискорення реєстрації нового договору в автоматизованих системах ПАТ «Укрзалізниця» буде реалізована можливість підтвердження клієнтом своєї згоди про застосування всіх умов договору шляхом накладання на електронному примірнику договору свого електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Технологія електронного підписання умов договору буде реалізована на базі АС «Клієнт-УЗ». Одночасно з накладанням ЕЦП уповноваженою на це особою буде проводитися автоматизована перереєстрація Замовника перевезень з наданням йому нового номера договору, коду платника та можливості роздрукувати автоматично заповнений договір для підписання та відправлення разом із довіреністю підписанта до філії «ЦТЛ» або регіональної філії. Автоматична реєстрація клієнта дозволить йому після 19.02.2018 здійснювати планування перевезень, внесення попередньої оплати та відправлення і одержання вантажів, в т. ч. до повернення підписаного примірника договору про надання послуг.

У будь-якому випадку, можливість підписання Договору про надання послуг традиційним способом в паперовому вигляді, без попереднього підтвердження своєї згоди про застосування всіх умов договорів про надання послуг шляхом накладання ЕЦП для клієнтів, які з будь-яких причин не можуть в електронному вигляді підтвердити свою згоду на застосування нового договору зберігається, проте час реєстрації таких договорів буде залежати від кількості договорів, що надійдуть на реєстрацію.

Для підписання договору традиційним способом потрібно звернутись до філії «Центр транспортної логістики»  або до будь-якої регіональної філії ПАТ «Укрзалізниця».

Детальний порядок підписання договорів буде оголошено додатково.

Дякуємо, що Ви користуєтесь послугами  ПАТ «Укрзалізниця»!

Тов Центр Трубоізоляція