ПАТ «Укрзалізниця» пропонує клієнтам можливість підписати електронні договори

Залізничні новини Переглядів: 8.02.2018, 14:26

08.02.2018 ПАТ «Укрзалізниця» пропонує клієнтам можливість підписати електронні договори

ПАТ «Укрзалізниця» нову договірну кампанію з укладання договорів пропонує клієнтам здійснити в електронному вигляді. Зроблено це для зручності клієнтів та прискорення реєстрації нового договору в автоматизованих системах. У перші дні договірної кампанії клієнти уклали вже близько 700 нових договорів.

 

Договір стосується надання послуг з перевезення вантажів, надання вантажного вагону для перевезення та інших послуг, пов’язаних з організацією перевезення вантажів у внутрішньому та міжнародному сполученнях (експорт, імпорт) у вагонах перевізника, вагонах залізниць інших держав та/або вагонах замовника і проведення розрахунків за ці послуги. Цей договір надає клієнтам необмежене право доступу до інфраструктури залізниць, а також вагонів власності ПАТ «Укрзалізниця».

У клієнтів є можливість підписати електронний договір шляхом накладання свого електронного цифрового підпису (ЕЦП). Працює це наступним чином: за замовленням клієнта АС «Клієнт-УЗ» формує в автоматизованому режимі електронний договір в PDF форматі (без можливості внесення коригувань) із наданням нового номера договору та коду платника. Дані про клієнта вносяться із діючого договору, який зареєстрований в Єдиній електронній картотеці клієнта. Після того, як клієнт підпише запропонований електронний договір власним ЕЦП, він автоматично зареєструється в Єдиній електронній картотеці клієнта.

Сам електронний договір буде переслано на зберігання до архіву електронних документів. Клієнт має можливість роздрукувати електронний договір для підписання в паперовому вигляді та відправити його разом із довіреністю підписанта до філії «ЦТЛ» або регіональної філії для підписання з боку ПАТ «Укрзалізниця». 

Тов Центр Трубоізоляція