Снігові опади не вплинули на рух поїздів

Залізничні новини Переглядів: 9.02.2018, 15:10

09.02.2018 Снігові опади не вплинули на рух поїздів

Упродовж минулої ночі 1150 залізничників прибирали від снігу вокзали, станції та колії. Найбільше снігу випало на території регіональних філій «Південно-Західна залізниця», «Львівська залізниця» та «Одеська залізниця». Наразі затримок поїздів через негоду немає, Укрзалізниця повністю забезпечує рух пасажирських та вантажних поїздів.

 

Найактивніше роботи з прибирання снігу проводилися в Київській, Львівській та Одеській областях. Лише за ніч у цих регіонах залізничники очистили вручну понад 1600 стрілочних переводів та понад 200 залізничних переїздів та десятки пасажирських платформ. У разі необхідності залізничники готові в оперативному режимі задіяти й іншу техніку, зокрема снігоочисні та снігоприбиральні машини.

У зв’язку з погіршенням погодних умов Укрзалізниця закликає пасажирів під час планування поїздок враховувати можливі труднощі. У разі виникнення зауважень та пропозицій щодо обслуговування пасажирів можна повідомити про них на гарячу лінію «Якість та сервіс» за номером: 0800-50-3111.

Тов Центр Трубоізоляція