Клієнти ПАТ «Укрзалізниця» з початку нової договірної компанії підписали 1400 договорів

Залізничні новини Переглядів: 12.02.2018, 12:57

12.02.2018 Клієнти ПАТ «Укрзалізниця» з початку нової договірної компанії підписали 1400 договорів

ПАТ «Укрзалізниця» продовжує роботу з укладання нових договорів з вантажовласниками та експедиторами щодо надання послуг з перевезення вантажів у вагонах ПАТ «Укрзалізниця» та інших власників. Нові договори діятимуть у зв’язку із запровадженням дерегуляції вагонної складової тарифу та уведенням у дію нового порядку визначення плати за використання власних вагонів ПАТ «Укрзалізниця».

 

На ранок 12 лютого клієнти вже уклали 1400 нових договорів, з них 1351 – в електронному вигляді. Минулого тижня залізничники провели зустрічі з клієнтами в Києві, а на поточному тижні планується у Харкові та Одесі. Залізничники пропонують клієнтам підписання договорів в електронному вигляді для прискорення реєстрації нового договору в автоматизованих системах. Фахівці Укрзалізниці роз’яснюють клієнтам різні питання організації спільної роботи.

Раніше повідомлялося, що з 19 лютого 2018 встановлюється дерегуляція вагонної складової і ПАТ «Укрзалізниця» матиме право, як і інші власники рухомого складу, формувати плату за користування власними вагонами за ринковими умовами. Створення недискримінаційних умов для усіх операторів вантажних вагонів, однакових принципів ціноутворення сприяє розвитку конкуренції та покращенню якості надання транспортних послуг.

У клієнтів є можливість підписати електронний договір шляхом накладання свого електронного цифрового підпису (ЕЦП). Працює це наступним чином: за замовленням клієнта АС «Клієнт-УЗ» формує в автоматизованому режимі електронний договір в PDF форматі (без можливості внесення коригувань) із наданням нового номера договору та коду платника. Дані про клієнта вносяться із діючого договору, який зареєстрований в Єдиній електронній картотеці клієнта. Після того, як клієнт підпише запропонований електронний договір власним ЕЦП, він автоматично зареєструється в Єдиній електронній картотеці клієнта.

Сам електронний договір буде переслано на зберігання до архіву електронних документів. Клієнт має можливість роздрукувати електронний договір для підписання в паперовому вигляді та відправити його разом із довіреністю підписанта до філії «ЦТЛ» або регіональної філії для підписання з боку ПАТ «Укрзалізниця».