У першу весняну ніч із залізничних об’єктів вивезли понад 5380 м. куб снігу

Залізничні новини 52 просмотр 1.03.2018, 11:23

01.03.2018 У першу весняну ніч із залізничних об’єктів вивезли понад 5380 м. куб снігу

Працівники департаменту безпеки ПАТ «Укрзалізниця» 23-24 лютого провели перевірку пасажирського поїзда № 60/59 Одеса – Харків – Одеса, під час якої було виявлено 36 безквиткових пасажирів та визначено 12 провідників, які організовували перевезення зайців.

 За зазначеними фактами розпочато службове розслідування та видано попередження про розторгнення контракту залізничникам, які вчинили порушення. Також за незадовільну підготовку поїзної бригади до рейсу буде розглянута доцільність перебування на займаних посадах керівництва депо прописки цього поїзда — «Пасажирське вагонне депо станції Одеса-Головна» філії «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця».

Менеджмент Укрзалізниці має нульову толерантність до корупції та зловживань у галузі та рішуче викорінюватиме ці ганебні явища. Зокрема, департамент безпеки ПАТ «Укрзалізниця» вживає заходів, спрямованих на виявлення та попередження економічних і корупційних правопорушень, які завдають фінансової та репутаційної шкоди товариству.

Укрзалізниця нагадує пасажирам, що чесна оплата проїзду – це чудова нагода продемонструвати свою особисту громадську позицію та власне ставлення до загальнолюдських цінностей. Кожен оплачений квиток – це можливість ремонтувати та купувати вагони, підтримувати безпеку руху поїздів та розвивати пасажирський сектор.

Також нагадуємо, що повідомити про факти корупційних дій з боку працівників залізничної галузі можна на гарячу лінію «Stop корупція» за тел. 0800-50-3222 або надіслати листа на anticor@uz.gov.ua.