Приватна тяга – інтересанти, перспективи, ризики. Конкуренція перевізників для розвитку економіки чи евтаназія Укрзалізниці?

Залізничні новини 128 просмотр 2.03.2018, 08:19

02.03.2018 Приватна тяга – інтересанти, перспективи, ризики. Конкуренція перевізників для розвитку економіки чи евтаназія Укрзалізниці?

2 березня 2018 року о 14:30 в Європейській Бізнес Асоціації відбудеться розширене засідання Логістичного комітету стосовно формування конкурентного середовища на ринку залізничних перевезень – приходу на ринок приватних операторів локомотивної тяги.

Під час заходу менеджмент Укрзалізниці та учасники ринку залізничних перевезень обговорять питання доступу приватної тяги до залізничної інфраструктури Укрзалізниці та визначать чи це конкуренція перевізників для розвитку економіки чи евтаназія Укрзалізниці?

Також учасники розглянуть перспективи, можливості, ризики та проблемні питання доступу приватної тяги до інфраструктури Укрзалізниці в контексті підготовки нового Закону України «Про залізничний транспорт».

У заході візьмуть участь в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, директор з економіки і фінансів Андрій Рязанцев, директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики Антон Саболевський.

Запрошуємо ЗМІ взяти участь у висвітленні заходу.

Захід відбудеться у приміщенні Європейської Бізнес Асоціації о 14:30 за адресою:  м.  Київ, вул. Андріївський узвіз, 1а, перший поверх.

Акредитація ЗМІ за адресою: pr@eba.com.ua.