У минулу добу на боротьбу з негодою було мобілізовано 12 тисяч залізничників та весь парк снігоприбиральної техніки

Залізничні новини 78 просмотр 3.03.2018, 12:23

03.03.2018 У минулу добу на боротьбу з негодою було мобілізовано 12 тисяч залізничників та весь парк снігоприбиральної техніки

Другого березня наслідки негоди ліквідовували 12 тис. залізничників по всій Україні та 116 снігоприбиральних колійних машин, за допомогою яких було вивезено понад 66 тис. м³ снігу. На очищення залізничної інфраструктури було задіяно весь парк спеціальної техніки. Унаслідок потужних снігопадів затрималися в дорозі вісім пасажирських поїздів на час до години.

 

Найбільше снігу випало в Харківській, Полтавській, Сумській, Черкаській областях – близько 50 см.

За минулу добу залізничники очистили понад 16,3 тис. стрілочних переводів, 1100 залізничних переїздів та 500 пасажирських платформ. Робота з забезпечення руху поїздів продовжується, в оперативному режимі працює штаб з ліквідації наслідків негоди. Наразі Укрзалізниця контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів.

Просимо пасажирів бути обережними й уважно слухати оголошення на вокзалах. Під час планування поїздок враховуйте труднощі, які можуть виникнути при трансфері до залізничних вокзалів та станцій, особливо якщо ви подорожуєте з дітьми.

Свої зауваження та пропозиції пасажири можуть повідомити на гарячу лінію «Якість та сервіс» за тел. 0800-50-3111.

Укрзалізниця бажає всім приємних подорожей попри негоду.