Визначені переможців галузевого конкурсу інноваційних проектів Укрзалізниці «Лідер інновацій»

Залізничні новини Переглядів: 16.03.2018, 17:21

16.03.2018 Визначені переможців галузевого конкурсу інноваційних проектів Укрзалізниці «Лідер інновацій»

У ході галузевого конкурсу на розгляд до його оргкомітету надійшло 71 проект, у розробці яких взяли участь 178 залізничників. До фінального захисту був допущений 21 проект, що відповідав усім вимогам конкурсу.

Євген Козак привітав переможців галузевого конкурсу «Лідер інновацій» та подякував усім його учасниками та експертам. «Світ бачив багато перемог, які народжувалися майже з нічого – з фантазії, цікавості та інтуїції. Радий, що саме ці відчуття спонукали багатьох з вас до участі у конкурсі, відкривати свої таланти, жагу до творчості та змін. Ми оголосили цей конкурс щоб серед залізничників знайти людей, які зможуть стати драйверами технологічного прогресу нашої компанії. Перед Укрзалізницею стоять завдання щодо всебічного впровадження у виробничі процеси перспективних, інноваційних рішень. Поряд з кращим світовим досвідом маємо дбати про власні розробки та ідеї. Я впевнений, що у результаті цього конкурсу ми знайшли дійсно цінні ідеї, які покращать роботу залізничної галузі», – зазначив Євген Козак.

Переможцями галузевого конкурсу стали чотири роботи у наступних номінаціях: «Соціальна політика» – проект «Автоматичний моніторинг плинності кадрів ПАТ «Укрзалізниця» (автори: Олександр Глушаченкой Ілля Давидов Валерійович); «Інфраструктура залізничного транспорту» проект «Впровадження інноваційного пристрою для очищення різьбової частини клемних, закладних, стрілочних болтів від іржі та бруду» (автори: Андрій Гуденко й Олена Адамович); «Надання послуг з перевезення пасажирів, вантажів, багажу та вантажобагажу і пошти у внутрішньому та міжнародному сполученні» – проект «Створення підрозділу автобусних перевезень «UZ Bus» (автори: Костянтин Дода й Андрій Наконечний); «Удосконалення фінансово-економічної діяльності ПАТ «Укрзалізниця» проект «Розробка організаційно-технічних рішень, направлених на посилення контролю за формуванням податку на додану вартість по ПАТ «Укрзалізниця» (автори: Дмитро Карташов, Олександр Куник, Мкола Іванов, Олена Мозоль Олена Володимирівна).

Крім того, додатково — в січні відбулося on-line голосування за приз «Залізничні симпатії» на «Інформаційному порталі зі сталого розвитку» ПАТ «Укрзалізниця». Впродовж 10 днів вболівальники та групи підтримки віддавали свої голоси за найкращі, на їх розсуд, ідеї.

Переможці он-лайн голосування отримали сучасні подарунки — планшети. Власниками гаджетів стали автори бізнес-планів: «Автоматичний моніторинг плинності кадрів ПАТ «Укрзалізниця» (номінація «Соціальна політика», автори: Олександр Глушаченко й Ілля Давидов) та «Застосування відеореєстрації як додаткового локомотивного приладу безпеки з метою забезпечення безпеки руху» (номінація «Сервіс та якість обслуговування», автори: Роман Трохименко і Олеся Трохименко).