ПАТ «Укрзалізниця» запрошує провідні банки долучитись до співпраці

Залізничні новини 79 просмотр 29.03.2018, 11:47

29.03.2018 ПАТ «Укрзалізниця» запрошує провідні банки долучитись до співпраці

Укрзалізниця, один з ключових активів економіки та найбільший роботодавець України, планує проведення конкурсу для відбору банків-партнерів, що будуть обслуговувати зарплатні проекти компанії.

 

Так, на першому етапі Укрзалізниця планує обрати банківську установу, що буде обслуговувати зарплатний проект філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» товариства.

Філія є відокремленим підрозділом товариства, що не має статусу окремої юридичної особи. Метою діяльності філії є обстеження та визначення технічного стану залізничних колій, діагностика і випробування об’єктів залізничної інфраструктури, забезпечення ефективного функціонування та розвитку виробничо-технологічного комплексу залізничного транспорту.

В філії налічується близько 800 працівників. Географія розташування охоплює основні центри управління залізничним транспортом – офіси розташовані в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, Львові та Лимані.

При обранні фінансової установи, що обслуговуватиме зарплатний проект, Укрзалізниця буде керуватися такими критеріями, як надійність банку, максимальне збереження коштів працівників і залізничної галузі, зручність для працівників, розгалужена мережа відділень та банкоматів та найкращі фінансові умови надання послуг», — повідомив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

Товариство звертається до провідних учасників банківського ринку з проханням надсилати свої пропозиції щодо обслуговування зарплатного проекту філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» до 10 квітня 2018 року на адресу: м. Київ, вул. Тверська, 5, директору з економіки і фінансів Рязанцеву А.В., а також на e-mail: opanasenko@uz.gov.ua.