Завтра до Одеси із Кишинева прибуде модернізований дизель-поїзд

Залізничні новини 74 просмотр 29.03.2018, 16:51

29.03.2018 Завтра до Одеси із Кишинева прибуде модернізований дизель-поїзд

Вже завтра, 30 березня, в Одесі зустрічатимуть модернізований дизель-поїзд, що прибуде зі  столиці Молдови. Відтепер дістатися з Кишинева до Одеси можна буде у вагонах з місцями для сидіння менш ніж за 4 години. Про це у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. Пасажири отримають кращий сервіс та заощадять час у дорозі.

«Завдяки домовленостям з прикордонниками, економиться час проходження кордону – у порівнянні з попереднім розкладом поїзд прискорено на півгодини. Пасажири отримають кращий сервіс і демократичні ціни на квитки. Маємо надію, що пасажиропотік на маршруті зросте», – зазначив Євген Кравцов.

За його словами, курсування поїзда Кишинів – Одеса сприятиме розвитку туристичного потенціалу Одеси та курортів регіону. Тож залізничники опрацьовують ідею продовження цього маршруту в літній період до Білгород-Дністровського через  Затоку та  варіант двох пар цього поїзда щоденно під час курортного сезону.

В Укрзалізниці зауважують, що поїзд Кишинів – Одеса також відкриває мешканцям одеського регіону нові перспективи та можливості для подорожей до європейських країн, які з безвізовим режимом стали доступнішими. А у перспективі, у разі масового заходу лоукост-компаній в аеропорт Одеси, в товаристві розраховують залучити на залізницю великий потік мандрівників із сусідньої Молдови.

Відповідно до графіка руху, прибуття поїзда № 642/641 Кишинів – Одеса в Одесу о 10:46, а відправлення з Одеси до Кишинева – о 18:45.