Залізничники ліквідували перелив води через колію на Харківщині

Залізничні новини 122 просмотр 5.04.2018, 13:49

05.04.2018 Залізничники ліквідували перелив води через колію на Харківщині

Днями завдяки залученню протирозмивного поїзда Укрзалізниці на Харківщині було ліквідовано перелив води через колію. Розмив колії було зафіксовано та оперативно ліквідовано на дільниці Занки – Скрипаї. Залізничники цілодобово контролюють цілісність земляного полотна під коліями у зв’язку з весняним водопіллям – це необхідно для забезпечення безпеки руху поїздів.

За останні три дні на станціях Полтава-Київська та Суми з метою стабільної роботи станції були задіяні водопоїзди зі спеціальними цистернами. Крім того, колійникам для відведення води на станції Смородина довелося облаштувати додаткові водовідвідні споруди.

З початку паводку колійники постійно проводять спеціальні обходи та чергування на небезпечних ділянках колій, біля гребель, мостів і стічних труб. Також проводяться заміри річкових гирл біля мостів, очищуються отвори малих мостів і водопропускних труб від снігу, від залишків деревини та сміття для запобігання можливим заторам під час танення снігу.

На сьогодні сформовано 10 водопоїздів та 52 протирозмивні поїзди зі щебнем, камінням та старими шпалами, що в разі потреби будуть залучені до ліквідації наслідків повені разом з особовим складом та іншою інженерною технікою. В усіх регіональних філіях створені оперативні штаби, встановлено чергування працівників та керівництва, проводяться інструктажі та інші заходи щодо підготовки штучних споруд, земляного полотна та об’єктів водопостачання до весняної повені.

 

Довідково

Загалом контроль за пропуском повеневої води встановлено по всій території України – під пильною увагою залізничників 441 об’єкт, де вода може перешкодити руху поїздів.