Укрзалізниця до 8 травня приймає пропозиції на участь у тендері щодо придбання ескалаторів для центрального залізничного вокзалу

Залізничні новини Переглядів: 16.04.2018, 13:47

16.04.2018 Укрзалізниця до 8 травня приймає пропозиції на участь у тендері щодо придбання ескалаторів для центрального залізничного вокзалу

Філія «Пасажирська компанія» ПАТ «Укрзалізниця» оголосила тендер на придбання двох ескалаторів, що будуть встановлені у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу в місті Києві. Нові підйомники будуть встановлені на місці діючих. Пропозиції на участь у тендері приймаються до 8 травня. Гарантія на ескалатори має бути не менше 3 років з дня введення в експлуатацію. Очікувана вартість закупівлі 13,86 млн грн.

Як повідомлялося раніше, Укрзалізниця планує до кінця року встановити нові ескалатори у вестибюлі Центрального залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський. Наявні ескалатори майже вичерпали термін своєї експлуатації. Підйомники, які наразі експлуатуються на вокзалі, були встановлені у 2001 році під час реконструкції вокзалу. Вони працюють 20 годин на добу й обслуговують 20-40 тисяч пасажирів щоденно.

Під час останнього технічного огляду були сформульовані зауваження щодо функціонування ескалатора, який працює на спуск. Зокрема, виявлено граничний знос поручнів ланцюга та їх приводу. У зв’язку із цим 28 лютого 2018 року було тимчасово призупинено  роботу ескалатора, який працює на спуск. Після проведення ремонту та заміни поручнів 5 квітня цей ескалатор запущено в роботу.

На теперішній час обидва ескалатори працюють у штатному режимі.