Євген Кравцов під час конференц-дзвінка з інвесторами розповів про результати діяльності ПАТ «Укрзалізниця» за 2017 рік

Залізничні новини 99 просмотр 27.04.2018, 09:24

27.04.2018 Євген Кравцов під час конференц-дзвінка з інвесторами розповів про результати діяльності ПАТ «Укрзалізниця» за 2017 рік

Менеджмент ПАТ «Укрзалізниця» продовжує системний діалог з бондхолдерами компанії та іншими учасниками фінансового ринку. В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час конференц-дзвінка розповів про результати діяльності ПАТ «Укрзалізниця» за 2017 рік. Конференц-дзвінок відбувся спільно з компанією Concorde Capital.

 

Під час конференц-дзвінка з міжнародними інвесторами, серед яких провідні учасники глобального ринку капіталу, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» розповів про позитивні зміни в діяльності товариства, серед яких повернення до прибутковості, лібералізація тарифів на вантажні перевезення, укладення довгострокових контрактів з General Electric та міжнародними фінансовими організаціями для оновлення рухомого складу та інші.

Євген Кравцов зазначив, що компанія демонструє стабільний позитивний рух і це доводять результати 2017 року – чистий прибуток компанії склав 114 млн грн, темп зростання надходжень (+12,9%) перевищує темп зростання витрат (+1,8%), фінансовий результат за 2017 рік покращено на 7,4 млрд грн. Здатність компанії продовжувати безперервну діяльність підтвердив незалежний аудитор – компанія Ernst & Young.

Також в. о. голови правління зауважив, що ПАТ «Укрзалізниця» планує продовжувати співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями як для реалізації поточних, так і для фінансування нових проектів. Водночас компанія розглядає можливість здійснити новий випуск єврооблігацій до кінця поточного року, а також уже отримала погодження міністерств для здійснення випуску внутрішніх облігацій загальним обсягом 2 млрд грн.

«Наразі рейтингова компанія Standard & Poors оприлюднила оновлений рейтинг ПАТ «Укрзалізниця» та її єврооблігацій. За отриманою інформацією, рейтинг компанії було покращено з рівня SD до ССС+, що, безперечно, є додатковим індикатором позитивних змін у діяльності компанії», — резюмував Євген Кравцов.

Загалом у телефонній конференції взяло участь 20 учасників.

Ознайомитися з презентаційними матеріалами, що були представлені на конференц-дзвінку, можна тут.