Електрифікацію дільниці Потоки – Золотнишине на Полтавщині Укрзалізниця планує завершити до Дня Незалежності України – Євген Кравцов

Залізничні новини 97 просмотр 16.05.2018, 12:04

16.05.2018 Електрифікацію дільниці Потоки – Золотнишине на Полтавщині Укрзалізниця планує завершити до Дня Незалежності України – Євген Кравцов

Один із пріоритетних інфраструктурних проектів Укрзалізниці – електрифікацію напрямку Потоки – Золотнишине регіональної філії «Південна залізниця» залізничники планують завершити до 24 серпня 2018 року. Наразі на цій 12-кілометровій ділянці тривають монтажні роботи. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 Так, за словами Євгена Кравцова, на дільниці вже встановлені всі 464 опори та змонтовано необхідну кількість фундаментів – 230. У майстернях філії «Енергоремтранс» ПАТ «Укрзалізниця» у Вінниці, Чаплиному та Лимані триває виготовлення металевих конструкцій під монтаж проводів. Уже виготовлено 70 % необхідних металоконструкцій. Решту матеріалів планують виготовити до кінця травня, після чого в червні-липні на дільниці здійснюватиметься монтаж металоконструкцій, проводів та регулювання контактної підвіски.

У квітні на дільниці Потоки – Золотнишине залізничники завершили комплекс колійних робіт: вкладання верхньої будови колії протяжністю 1 км по роз’їзду 7-й км, укладання трьох комплектів стрілочних переводів на нових залізобетонних брусах по станції Золотнишине та інші опоряджувальні роботи.

«Роботи з електрифікації ділянки Потоки – Золотнишине плануємо завершити до Дня Незалежності України. Це один із пріоритетних інфраструктурних проектів, що реалізується Укрзалізницею у 2018 році. Перехід на електричну тягу дозволить суттєво зменшити експлуатаційні та енерговитрати компанії, покращити пропускну спроможність інфраструктури та збільшити обсяги перевезення вантажів, зокрема залізорудної сировини», – повідомив Євген Кравцов.

Роботи з електрифікації розпочалися 20 лютого 2018 року. Експлуатаційна протяжність ділянки Потоки – Золотнишине – 12 км. Проектувальник – Харківське відділення філії «Проектно-вишукувальний інститут залізничного транспорту» ПАТ «Укрзалізниця». Головний підрядник – філія «Енергоремтранс» ПАТ «Укрзалізниця». Вартість проекту складає понад 204 млн грн.