Школяр отримав ампутацію кінцівки через зачепінг

Залізничні новини 66 просмотр 16.05.2018, 12:42

16.05.2018 Школяр отримав ампутацію кінцівки через зачепінг

Вчора, 15 травня, о 16:20 на перегоні Крюків на Дніпрі – Бурти в Полтавській області отримав важку травму підліток 2007 року народження, який займався зачеперством (намагався застрибнути на вантажний поїзд під час його руху). Внаслідок травмування потерпілому – учню спеціалізованої школи (напрямок фізичне виховання) міста Кременчук – ампутовано стопу правої ноги.

 

Від початку 2018 року до сьогодні, станом на 16 травня, на залізничному транспорті травмовано 11 дітей віком до 16 років, з них 3 – смертельно. При цьому внаслідок ураження електричним струмом травмовано двоє, а внаслідок зачепінгу травмовано одну дитину.

За відповідний період 2017 року було травмовано 8 дітей віком до 16 років, з них 3 загинули. При цьому травмування електричним струмом отримали 4 дітей віком до 16 років.

У зв’язку з наближенням літніх канікул залізничники нагадують батькам та педагогам про необхідність провести профілактичну бесіду з дітьми та молоддю щодо відповідальної та свідомої поведінки поблизу залізниці. Зі свого боку ПАТ «Укрзалізниця» кожні півроку проводить місячники профілактично-роз’яснювальної роботи з метою запобігання травматизму на залізничному транспорті. При цьому особливу увагу фахівці з безпеки приділяють спілкуванню з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів, студентами вищих навчальних закладів, у першу чергу тих, що розташовані в районах, прилеглих до залізничних колій.