Понад 124 тисячі залізничників долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Залізничні новини 72 просмотр 17.05.2018, 13:54

17.05.2018 Понад 124 тисячі залізничників долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Впродовж весни було проведено активні роботи з благоустрою територій населених пунктів і виробничих підрозділів ПАТ «Укрзалізниця». Участь у них взяли понад 124 тисячі залізничників.

 

Цієї весни в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» працівники Укрзалізниці впорядкували понад 666 га газонів, ліквідували 2314 несанкціонованих сміттєзвалищ, більшість із яких були розташовані на території населених пунктів, прилеглих до земель залізничного транспорту, висадили майже 10 тис. дерев, понад 12,5 тис. кущів. Площа прибраних територій перевищила майже 7 тис. га.

Також залізничники поліпшили стан 135 обелісків, пам’ятників та почесних поховань воїнів, привели в належний стан 68 скверів, очистили 6 водойм і майже 4 тис. м прибережних смуг.

Крім того, працівники виробничих підрозділів ПАТ «Укрзалізниця» відремонтували та привели до належного санітарно-естетичного стану об’єкти інфраструктури, очистили від сміття 332 км залізничних колій, пофарбували майже 320 тис. пог. м бордюрів, парканів, огорож, побілили понад 19 тис. дерев і більш як 86 тис. пог. м залізничних платформ, упорядкували території дитячих, спортивних та господарських майданчиків.

Активну участь у проведенні днів благоустрою взяли персонал та учні Дніпровської та Запорізької дитячих залізниць регіональної філії «Придніпровська залізниця», дитячої залізниці «Мала Південна» регіональної філії «Південна залізниця», «Київської дитячої залізниці» регіональної філії «Південно-Західна залізниця», Луцької, Львівської, Рівненської та Ужгородської дитячих залізниць регіональної філії «Львівська залізниця».

Нагадаємо, щорічна всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» проводиться в структурних підрозділах ПАТ «Укрзалізниця» щорічно навесні на виконання Указу Президента від 06.08.98 № 855 «Про День довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів».