Залізничники України разом з країною святкують День вишиванки

Залізничні новини 125 просмотр 17.05.2018, 13:54

17.05.2018 Залізничники України разом з країною святкують День вишиванки

Сьогодні працівники Укрзалізниці традиційно долучилися до святкування Дня вишиванки – прийшли на свої робочі місця в національному вбранні. Вишиванки та інші елементи національного одягу створили піднесену атмосферу та сповнили весь колектив позитивними емоціями.

 

Сьогодні пасажирів у вишиванках зустрічають касири та інші працівники вокзалів. Машиністи та провідники також тимчасово змінили залізничну форму на українське національне вбрання. На етнічний одяг приємно вражені пасажири реагували доброзичливими посмішками та компліментами. У національному вбранні прийшли на роботу працівники головного офісу компанії, регіональних філій та філій. З нагоди Дня вишиванки залізничники створили яскраві образи – ретельно та з любов’ю підібрали до своїх вишиванок інші елементи національного одягу та прикраси. Деякі працівники заздалегідь готувалися до святкування, вишиваючи одяг власноруч.

День вишиванки вніс яскраві барви в буденний робочий день і подарував радісні емоції залізничникам та клієнтам компанії. Найбільший трудовий колектив в Україні сьогодні демонструє патріотизм й єднання, повагу до народних традицій і свого історичного коріння.

Переглянути фото можна на офіційній сторінці ПАТ «Укрзалізниця» у Facebook.