Керівник Укрзалізниці провів нараду із представниками найбільших підприємств ГМК

Залізничні новини 85 просмотр 18.05.2018, 16:56

18.05.2018 Керівник Укрзалізниці провів нараду із представниками найбільших підприємств ГМК

В.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов провів термінову нараду із представниками найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України. Він поінформував присутніх про стан перевезень та ознайомив із заходами, яких Укрзалізниця вживає для забезпечення організації безперебійного процесу доставки вантажів.

Констатовано, що ситуація залишається контрольованою, комплекс заходів, що здійснено компанією, дозволив працювати у штатному режимі. Учасники наради погодили план дій на найближчу перспективу та домовились координувати дії з виробничих, організаційних та комунікаційних питань.

Крім того, вирішено виступити зі спільною заявою, у якій буде оприлюднено консолідовану позицію з актуальних тем галузі.

У нараді взяли участь представники ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», «Метінвест Холдінг», ТОВ «ДТЕК», ТОВ «Лемтранс», ПАТ «ДТЕК Енерго», Федерації металургів України, ОП «Укрметалургпром» та ПрАТ «Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту».