Укрзалізниця до початку наступного літа реконструює станцію Білгород-Дністровський, — Євген Кравцов

Залізничні новини 87 просмотр 31.05.2018, 11:08

31.05.2018 Укрзалізниця до початку наступного літа реконструює станцію Білгород-Дністровський, — Євген Кравцов

Укрзалізниця до початку літа 2019 року планує реконструювати станцію Білгород-Дністровський. Це дозволить збільшити її пропуску здатність та перевозити більшу кількість відпочивальників. Про це повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов в Одесі.

 

«Ми спостерігаємо щорічне збільшення пасажиропотоку в літній період у напрямку курортів Затоки. На жаль, наразі пропускна здатність станції Білгород-Дністровський обмежена через застарілу інфраструктуру. Тому було прийнято рішення до початку наступного сезону літніх перевезень її реконструювати», — розповів Євген Кравцов.

За його словами, роботи проводитимуться поетапно. На першому етапі буде реконструйовано «острівну» платформу та пов’язану з нею інфраструктуру, а саме водогону, освітлення, колій № 2 та № 3. На другому етапі буде реконструйовано «берегову» платформу та пов’язану з нею інфраструктуру. Потім будуть проведені роботи з облаштування вантажно-розвантажувального майданчика замість демонтованого при реконструкції «берегової» платформи. На четвертому етапі заплановано виконати роботи з реконструкції колії № 7 з її електрифікацією та реконструкцією вантажно-розвантажувальних колій № 8, 9, 10 та стрілочних переводів, які прилягають до цих колій. На п’ятому етапі будуть виконані роботи з облаштування та електрифікації колій для відстою пасажирських поїздів та електропоїздів. На шостому етапі виконуватиметься капітальний ремонт інфраструктури для збільшення переробної спроможності станції.

Наразі у зв’язку з обмеженням колійного розвитку на станції Білгород-Дністровський можливе одночасне прийняття тільки двох пасажирських поїздів за умови відсутності в зазначений період поїздів приміського сполучення. Крім того, на станції Білгород-Дністровський є тільки 2 пасажирські платформи: одна завдовжки 287 м (10 вагонів), друга – 208 м (8 вагонів), що унеможливлює курсування пасажирських поїздів схемою понад 10 вагонів.