Укрзалізниця виконує протокол – створено комісії, що перевірятимуть технічний стан локомотивів

Залізничні новини 87 просмотр 1.06.2018, 12:10

01.06.2018 Укрзалізниця виконує протокол – створено комісії, що перевірятимуть технічний стан локомотивів

Регіональні філії «Південна залізниця», «Придніпровська залізниця» та «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відповідним розпорядженням зобов’язано створити комісії з перевірки технічного стану локомотивів у їхніх виробничих підрозділах – локомотивних депо.


Стан тягового рухомого складу перевірятимуть згідно з дорученням керівництва Укрзалізниці та на виконання протоколу за результатами розширеної зустрічі представників Укрзалізниці та профспілкових організацій у Міністерстві інфраструктури України стосовно акції «Робота за інструкціями».

Відповідно до розпорядження керівництва Укрзалізниці від 31 травня 2018 року на першому етапі буде перевірено технічний стан локомотивів у депо Кременчука, Кривого Рога, Львова та Мукачева.

До складу комісій, які здійснюватимуть перевірки, включено фахівців виробничих підрозділів локомотивного господарства та структурних підрозділів регіональних філій: служби локомотивного господарства, матеріально-технічного забезпечення та юридичної служби. До них також увійдуть фахівці департаменту охорони праці, промислової безпеки та представники профспілок. За результатами перевірок будуть складені відповідні акти. У разі наявності зауважень, за якими забороняється експлуатація тягового рухомого складу, керівники регіональних філій мають забезпечити ремонт локомотивів у визначені терміни.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця задекларувала готовність дотримуватися положень протоколу, який в односторонньому порядку підписав міністр інфраструктури України за підсумками розширеної зустрічі представників Укрзалізниці та профспілкових організацій у Міністерстві інфраструктури України стосовно акції «Робота за інструкціями».

У свою чергу, Рада профспілки залізничників і транспортних будівельників України відзначила, що на сьогодні існують усі можливості для відстоювання інтересів трудового колективу. Про це, зокрема, свідчить і участь представників профспілки в роботі комісій з перевірки технічного стану локомотивів. Раніше лідери профспілки залізничників і транспортних будівельників закликали вирішувати всі спірні питання під час роботи над проектом Колективного договору, що ведеться вперше за багато років.

Крім того, в Укрзалізниці наголосили, що в питанні перегляду зарплат машиністів локомотивних депо буде проведено відповідний аналіз з метою визначення єдиних підходів до їх встановлення.