Євген Кравцов проінспектував локомотивне депо «Львів-Захід»

Залізничні новини 224 просмотр 5.06.2018, 17:56

05.06.2018 Євген Кравцов проінспектував локомотивне депо «Львів-Захід»

Сьогодні у рамках перебування у Львові в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відвідав локомотивне депо «Львів-Захід» регіональної філії «Львівська залізниця» та поспілкувався з працівниками виробничого підрозділу.

Євген Кравцов ознайомився з ходом ремонтів тягового рухомого складу у депо та поставив завдання керівництву підрозділу та новопризначеному керівникові регіональної філії «Львівська залізниця» у найстисліші терміни збільшити обсяги ремонтів електровозів і тепловозів, оперативно налагодити регулярне та своєчасне постачання в депо запасних частин, а також вжити заходів для покращення умов праці локомотивних бригад.  

«Поряд  із кроками, які робить Укрзалізниця у напрямку якісного оновлення локомотивного парку, як у випадку з тепловозами GE, необхідно мобілізувати зусилля для якісного ремонту та належної експлуатації наявних локомотивів», – зазначив Євген Кравцов у розмові з колективом депо. – В. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» зауважив, що у локомотивному депо «Львів-Захід» для цього є і можливості, і досвідчені фахівці, які, за належної матеріально-технічної підтримки, зокрема стабільного і повного забезпечення запчастинами, зможуть організувати достатній обсяг ремонтів тягового рухомого складу.

Євген Кравцов у розмові з машиністами відзначив, що керівництвом компанії щойно призначено позачергову атестацію робочих місць локомотивних бригад за умовами праці. «Заактовані проблемні місця мають бути оперативно вирішені. Крім того, для нас це – додаткові аргументи до наших пропозицій щодо включення професій локомотивних бригад до так званого списку № 2, за повернення до якого ми почали боротьбу», – сказав він. Керівник компанії також підкреслив, що наразі очікуються висновки комісій, що почали перевіряти технічний стан тягового рухомого складу у локомотивних депо. «Робитимемо максимум, щоб локомотиви виходили у рейс справними», — підкреслив керівник Укрзалізниці.  

Довідково: Локомотивне депо «Львів-Захід», яке торік відзначило 150-річчя з дня заснування, обслуговує найбільш напружені вантажні та пасажирські напрямки на заході України, у тому числі в надзвичайно складних умовах карпатських перевалів. Після реорганізації у 2013 році депо та приєднання до нього цеху експлуатації тепловозів ст. Львів, який створено на базі локомотивного депо «Львів», локомотивне депо «Львів-Захід» є найбільшим за контингентом працівників у локомотивному господарстві ПАТ «Укрзалізниця» та забезпечує сьогодні майже 45% перевезень регіональної філії «Львівська залізниця».

За 5 місяців 2018 року у локомотивному депо різними видами ремонту відремонтовано 138 електровозів та 41 тепловоз.