На Полтавщині знову чиняться хуліганські дії для дестабілізації роботи залізниці

Залізничні новини 77 просмотр 11.06.2018, 09:55

11.06.2018 На Полтавщині знову чиняться хуліганські дії для дестабілізації роботи залізниці

Упродовж останніх вихідних у місті Кременчук було вчинено хуліганські дії, що спрямовані на дестабілізацію роботи залізничного транспорту. Зокрема, зловмисники два рази накидали дріт на контактну мережу, що призводило до зупинки руху поїздів. Також невідомі закидали електровоз камінням. Про всі випадки повідомлено правоохоронні органи.

 Нагадаємо, що це не поодинокі спроби перешкоджати роботі залізниці в Кременчуку впродовж останніх тижнів. У ПАТ «Укрзалізниця» обурені такими випадками та закликають правоохоронні органи докласти максимум зусиль для встановлення осіб, які здійснили правопорушення.

Раніше повідомлялося, що після того, як так званий «італійський страйк» не отримав підтримки серед працівників локомотивних депо, представники Укрзалізниці та правоохоронних органів неодноразово фіксували заклики до радикальних неправових дій, а також спроби пошкодження майна Укрзалізниці та перешкоджання роботі залізничного транспорту.

До прикладу, на минулому тижні було обкидано локомотив та поїзд сторонніми предметами. А 2 червня близько дванадцятої години ночі на станції Потоки під час слідування вантажного поїзда невідомі особи кинули в електровоз пляшку з легкозаймистою речовиною із запаленим гнітом.

Про кожен такий випадок Укрзалізниця повідомляє правоохоронні органи, адже такі дії зловмисників можуть призвести до негативних наслідків, зокрема, створити загрозу для безпечного та безперебійного перевезення пасажирів і вантажів.