Залізничники відновили колії в Дніпрі, де через розкрадання її верхньої будови сталося сходження вантажного поїзда

Залізничні новини 78 просмотр 20.06.2018, 10:38

20.06.2018 Залізничники відновили колії в Дніпрі, де через розкрадання її верхньої будови сталося сходження вантажного поїзда

Залізничники близько 7-ої ранку завершили відновлення рейкошпальної решітки колії в Дніпрі, де через розкрадання її верхньої будови сталося сходження вантажного поїзда. Роботи проводилися всю ніч, було замінено близько 250 м колій. Наразі продовжується відновлення пристроїв енергопостачання.

«Не хочеться нагнітати, але що ще має статись, щоб нас почули? Вантажний поїзд у Дніпрі, раніше електричка під Львовом. Відповідально заявляю: розкрадання залізничної інфраструктури, як бачимо, може спричиняти наслідки, співмірні з терористичним актом. Правоохоронна система має жорстко відповідати на ці виклики: розслідувати злочини, попереджати правопорушення, доводити справи до суду, вимагаючи максимально можливого покарання за такі дії. Окрема увага має бути до пунктів прийому металобрухту, чиї дії провокують зловмисників», – зазначив Євген Кравцов.

Нагадаємо, такий випадок масштабного розкрадання майна Укрзалізниці вже не перший. Зокрема, до цього зловмисники на Львівщині викрали 1 км контактного дроту, внаслідок чого вивели з ладу електропоїзд і зупинили залізничний рух на самбірському напрямку.

За словами Євгена Кравцова, завдяки концентрації зусиль та професіоналізму залізничників рух поїздів на ділянці буде відновлено вже сьогодні. «Я вдячний усім залізничникам, які в максимально короткі терміни звільнили ділянку від рухомого складу та вже завершують відновлювальні роботи», — додав очільник галузі.

Перед початком робіт з відновлення пошкодженої ділянки залізничники звільнили її від рухомого складу. Зокрема, дві цистерни з пальним під наглядом Державної служби з надзвичайних ситуацій було поставлено на колії. Жодних витоків пального не сталося.

Раніше повідомлялося, що 19 червня 2018 року близько 4-ої ночі на станції Нижньодніпровськ-Вузол через крадіжку верхньої будови колії сталося сходження локомотива та 15 вантажних вагонів. Залізничники виявили демонтовані злочинцями деталі залізничної інфраструктури, які були приховані неподалік від місця злочину.