Усього за півтори доби придніпровські залізничники повністю відновили залізничну інфраструктуру на місці сходження вантажного поїзда в місті Дніпро – наразі рух поїздів здійснюється у звичному режимі

Залізничні новини 84 просмотр 21.06.2018, 09:25

21.06.2018 Усього за півтори доби придніпровські залізничники повністю відновили залізничну інфраструктуру на місці сходження вантажного поїзда в місті Дніпро – наразі рух поїздів здійснюється у звичному режимі

Після проведення комплексу відновних робіт на Придніпровській залізниці відкрили рух поїздів колією, яка зазнала пошкоджень у результаті сходження з рейок вантажного поїзда в районі станції Нижньодніпровськ-Вузол (м. Дніпро).

 

Відновні роботи розпочалися фактично відразу після надходження інформації про інцидент. На залізниці було створено штаб з ліквідації наслідків сходження на чолі з директором регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Миколою Кужавським. До складу штабу також увійшли перший заступник директора – головний інженер регіональної філії Сергій Гавриленко, заступник директора з безпеки Володимир Кузьменко, начальник Дніпровської дирекції залізничних перевезень Анатолій Борецький та керівники причетних служб.

Усього за півтори доби придніпровські залізничники не лише підняли, поставили на рейки й вивели з місця інциденту локомотив та вантажні вагони, які зазнали сходження, але й повністю відновили пошкоджену залізничну інфраструктуру – земельне полотно та рейкошпальну решітку, контактну мережу та пристрої електропостачання.

Роботу ускладнювала необхідність попередньо звільнити від вантажу окремі вагони, які зазнали особливо значних пошкоджень, загрозлива присутність у составі двох цистерн із дизпаливом, що вимагало особливих заходів безпеки в ході відновних робіт, а також вкрай спекотна погода (температура повітря на сонці наближалася до 40 градусів за Цельсієм).

Над ліквідацією наслідків транспортного інциденту цілодобово працювала спеціальна техніка та близько 100 фахівців колійного й вагонного господарства, служби електропостачання, відомчої воєнізованої охорони, автобази, були також задіяні три відновні та один містобудівельний поїзд.

За час відновних робіт залізничники тісно взаємодіяли з міською службою енергопостачання, підрозділами МНС, Національної поліції, СБУ, митниці, а також власниками вантажів.

Усі вантажі з пошкоджених вагонів транспортовано до станції призначення. Розливу дизпалива не допущено – шкоди довкіллю немає.

«Завдяки координації дій, чіткій злагодженій роботі причетних служб нам удалося за рекордно короткий строк ліквідувати наслідки сходження, оперативно відновити залізничну інфраструктуру та рух, – зазначив директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» Микола Кужавський. – Вдячний усім, хто працював у нелегких умовах екстремальної ситуації».