З нагоди свята Укрзалізниця відзначила галузевими нагородами найкращих залізничників

Залізничні новини 79 просмотр 27.06.2018, 13:10

27.06.2018 З нагоди свята Укрзалізниця відзначила галузевими нагородами найкращих залізничників

З нагоди Дня Конституції України найкращих залізничників відзначено почесними грамотами та нагрудними знаками від правління ПАТ «Укрзалізниця». Зокрема, нагороди отримали 23 співробітники апарату управління товариства.

 

Вручаючи нагороди найкращим працівникам галузі, в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов подякував залізничникам за сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високий професіоналізм і творчу ініціативу в роботі.

«Це свято є символом України як суверенної, незалежної держави. Ми повинні пам’ятати про роль Укрзалізниці у розвитку і становленні української держави. Коли людина сумлінно, якісно виконує свою роботу, вона робить це не тільки для себе та для компанії, але й для України. Якщо всі працівники будуть на відмінно справлятися зі своїми обов’язками, відповідально ставитися до завдань керівництва, то це позитивно вплине на прогрес не тільки компанії, а й держави», – підкреслив Євген Кравцов.

Серед нагород, які сьогодні урочисто вручили залізничникам з нагоди свята, – знаки «Залізнична Слава», годинники від голови правління ПАТ «Укрзалізниця», нагрудні знаки «Відмінник господарства перевезень», «Відмінник господарства  автоматики», «Відмінник пасажирського господарства», «Відмінник адміністративних служб», «Відмінник воєнізованої охорони Укрзалізниці», Почесні грамоти Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД.