За літній сезон в оздоровчих закладах Укрзалізниці відпочине майже 33 тис. залізничників і їх сімей

Залізничні новини 95 просмотр 2.07.2018, 09:50

02.07.2018 За літній сезон в оздоровчих закладах Укрзалізниці відпочине майже 33 тис. залізничників і їх сімей

Усі 30 оздоровчих закладів Укрзалізниці успішно розпочали літній сезон. Упродовж сезону в них відпочине майже 33 тис. залізничників і їх сімей. Ці плани цілком зіставні з минулорічними: у літньому сезоні 2017-го оздоровчі заклади Укрзалізниці прийняли близько 32 тис. залізничників, у тому числі близько 11 тис. дітей.

 Укрзалізниця докладає значних зусиль для того, щоб максимально розширити можливості з оздоровлення своїх співробітників. Перші залізничники та члени їх сімей уже відкрили літній сезон у численних санаторіях і дитячих таборах. А санаторії в Хмільнику, Миргороді, Одесі, Щурові та Трускавці працюють у цілорічному режимі, тож можливість відпочити й набратися сил є в кожного працівника ПАТ «Укрзалізниця».

Умови отримання путівки для всіх працівників однакові: працівник має звернутися до своєї первинної профспілкової організації за місцем роботи з відповідною заявою. Путівки розподіляються серед працівників з урахуванням різних критеріїв (чи отримував даний співробітник путівки останнім часом, його сімейний стан, стан здоров’я тощо).

Дізнатися більше про здешевлення путівок, принципи їх розподілу, терміни подачі заявок, а також нове положення про розподіл путівок, що наразі знаходиться на обговоренні у філіях і стане додатком до нового колективного договору Укрзалізниці, допоможе інтерв’ю начальника відділу координації об’єктів соціальної сфери управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Івана Нальотова для газети «Магістраль».