Укрзалізниця розпочне відновні роботи на Одещині після завершення оперативно-слідчих дій правоохоронцями

Залізничні новини 75 просмотр 3.07.2018, 18:58

03.07.2018 Укрзалізниця розпочне відновні роботи на Одещині після завершення оперативно-слідчих дій правоохоронцями

Залізничники розпочнуть відновні роботи на перегоні Іванівка – Веселий Кут в Одеській області після того, як місце сходження вантажних вагонів обстежать правоохоронці. Наразі на ділянці представниками правоохоронних органів проводять необхідні оперативно-слідчі дії. Також на місці працює комісія регіональної філії «Одеська залізниця».

 

Окрім цього, на місце події направлені три відновні поїзди зі станцій Роздільна, Подільськ та Одеса-Товарна. Вагони, що зійшли, завантажені різними видами вантажу: шротом та прокатом чорних металів. Загрози для людей та навколишнього середовища немає.

Укрзалізниця просить вибачення у пасажирів за тимчасові незручності, оперативно інформує про зміни в графіку та маршрутах руху поїздів і закликає стежити за оголошеннями на вокзалах та станціях.

Раніше повідомлялося, що сьогодні, 3 липня 2018 року, о 14:18 на перегоні Іванівка – Веселий Кут в Одеській області сталося сходження 14 вантажних вагонів, унаслідок чого порушено габарит на обох коліях перегону. Через інцидент рух близько 20 пасажирських поїздів організовано альтернативними маршрутами, в об’їзд цієї ділянки.

У зв’язку з аварією також змінено розклад руху низки приміських поїздів. Наразі залізничники роблять усе можливе, щоб забезпечити стабільне приміське сполучення та мінімізувати наслідки транспортної події для графіка руху поїздів.

Крім того, Укрзалізниця спрямувала два пасажирські автобуси на станцію Затишшя для перевезення пасажирів поїзда № 65 Москва – Кишинів до прикордонної станції Кучурган з Молдовою.