Рух поїздів на перегоні Іванівка – Веселий Кут в Одеській області повністю відновлено

Залізничні новини 75 просмотр 5.07.2018, 09:00

05.07.2018 Рух поїздів на перегоні Іванівка – Веселий Кут в Одеській області повністю відновлено

Залізничники повністю відновили рух поїздів в обох напрямках на перегоні Іванівка – Веселий Кут дільниці Подільськ – Роздільна регіональної філії «Одеська залізниця», де 3 липня стався схід 14 вантажних вагонів.

О 1:30 5 липня по непарній колії перегону було укладено нову рейко-шпальну решітку силами працівників колійних машинних станцій Цвіткове, Усатове та Вапнярка. О 2:32 непарну колію перегону відкрито для руху поїздів.

Нагадаємо, що 4 червня з 7:00 було відкрито парну колію перегону для пропуску поїздів із роботою двостороннього автоблокування для забезпечення безпеки пропуску поїздів в обох напрямках, а з 12:54 до 17:00 тривали відновні роботи із періодичним перекриттям руху по обох коліях.

Після ретельного обстеження пошкодженої колії та технічного стану вагонів буде встановлено причини сходу.

Залізничники приносять вибачення пасажирам за вимушені затримки поїздів.

Нагадаємо, що 3 липня 2018 року, о 14:18 на перегоні Іванівка – Веселий Кут в Одеській області сталося сходження 14 вантажних вагонів, унаслідок чого було порушено габарит на обох коліях перегону. Через інцидент рух близько 20 пасажирських поїздів було організовано альтернативними маршрутами, в об’їзд цієї ділянки.