У липні Укрзалізниця запропонувала майже 3,6 млн місць у поїздах далекого сполучення

Залізничні новини 81 просмотр 6.07.2018, 15:07

06.07.2018 У липні Укрзалізниця запропонувала майже 3,6 млн місць у поїздах далекого сполучення

У липні Укрзалізниця запропонувала пасажирам майже 3,6 млн місць у поїздах далекого сполучення різних напрямків. Левова частка – майже 2,4 млн місць – у найпопулярніших напрямках для літнього відпочинку.

 

Найбільше, понад 1,2 млн місць, в липні запропоновано в цілорічно популярному львівському напрямку та зворотно. В одеському напрямку та зворотно запропоновано понад 760 тис. місць, а до Азовського моря та зворотно – загалом понад 370 тис. місць.

Для доправлення пасажирів до місць відпочинку впродовж цього літа Укрзалізниця призначила додатково 23 літні поїзди та збільшила періодичність курсування шести цілорічних поїздів. Крім того, до свят призначаються додаткові поїзди відповідно до пасажирського попиту.

Для обслуговування подорожуючих у період літніх відпусток залізничники підготували 2941 пасажирський вагон. З них системою кондиціювання повітря обладнано 1249 вагонів – майже 42,5 %. Із загальної кількості майже половина вагонів – 1349 одиниць – плацкартні. Лише 55 плацкартних вагонів, або 4 %, обладнано системою кондиціювання повітря.

При придбанні квитків через онлайн-систему пасажир може обрати місця у вагоні, обладнаному системою кондиціювання повітря. При виборі квитків над зображенням місць – спеціальна позначка, яка інформує, чи є саме в цьому вагоні кондиціонер.

Також у цьому році ПАТ «Укрзалізниця» планує оновити парк пасажирських вагонів на 191 одиницю. З них буде закуплено 54 нові вагони та 147 одиниць – модернізовано капітально-відновлювальним ремонтом.

Нагадаємо, впродовж святкових вихідних, з 28 червня по 1 липня 2018 року, Укрзалізниця перевезла в далекому сполученні майже 1 млн пасажирів