Розпочала роботу Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця»

Залізничні новини 101 просмотр 17.07.2018, 13:56

17.07.2018 Розпочала роботу Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця»

Сьогодні, 17 липня, розпочала роботу новосформована Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця». Члени  Наглядової ради, що зібралися на своє перше засідання після затвердження оновленого складу Кабінетом міністрів України, розглядають низку установчих питань, що стосуються організації роботи ради.

 На порядку денному зібрання, зокрема обрання голови Наглядової ради, його заступника та корпоративного секретаря. Таким чином Наглядова рада ПАТ «Укрзалізниця» зможе виконувати свої функції в повному обсязі. За новим законодавством на Наглядову раду товариства покладено не тільки контролюючі та регулюючі функції, вона також стає повноцінним органом управління.

Коментуючи рішення Уряду про призначення членів наглядової ради Укрзалізниці  в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов відзначав, що воно відкриває можливість оперативного розв’язання великого переліку питань, які сьогодні є нагальними для продуктивної діяльності товариства.

Сьогодні ж, у першій половині дня, члени Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» та Євген Кравцов побували у локомотивному депо «Київ-Пасажирський», проінспектували хід будівництва вантажних вагонів на виробничих потужностях Дарницького вагоноремонтного заводу та перевірили хід реалізації проекту будівництва швидкісної залізничної лінії між Києвом та міжнародним аеропортом «Бориспіль».

Нагадаємо, Укрзалізниця – перша державна компанія, Наглядову раду якої сформовано за новою процедурою відбору її незалежних членів. До її складу в якості незалежних членів входять Андерс Ослунд, Шевкі Аджунер, Крістіан Кун та Андреас Матьє. У якості членів Наглядової ради – представників держави затверджені Даніель Білак, Іван Юрик, Костянтин Мар’євич.