Залізничники та працівники обласного центру зайнятості влаштували квест для дітлахів у «Лісовій казці»

Залізничні новини 103 просмотр 20.07.2018, 12:35

20.07.2018 Залізничники та працівники обласного центру зайнятості влаштували квест для дітлахів у «Лісовій казці»

19 липня представники регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» спільно з працівниками Харківського обласного центру зайнятості відвідали дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Лісова казка», що на Куп’янщині. Мета візиту – ознайомлення молоді зі світом професій та спеціальностей.

 Під час відвідин представники центру зайнятості провели профдіагностичне тестування дітлахів на виявлення професійної орієнтації та надали консультації щодо успішного вибору майбутнього фаху.

Захоплюючий квест «Таємниці залізничних професій» влаштували для відпочиваючих у «Лісовій казці» фахівці служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця». Під час гри учасники прямували за маршрутом «станціями» під назвами залізничних професій, де мали змогу відчути себе справжніми машиністами, монтерами колії, черговими по станції, провідниками пасажирського вагону і сигналістами.

Участь у заході взяли також вихованці дитячої залізниці «Мала Південна», тож учасники квесту мали змогу поспілкуватися з юними залізничниками, котрі, попри вік, уже стали справжніми професіоналами у сфері залізниці.

Квест «Таємниці залізничних професій» було проведено з метою розповсюдження інформації про роботу на залізниці серед школярів, що може допомоги дітям визначитися з напрямком професійної реалізації та полегшить у майбутньому підбір кваліфікованих працівників для подальшої роботи у Публічному акціонерному товаристві «Укрзалізниця».

Нагадаємо, фахівці служби кадрової та соціальної політики регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» проводять системну роботу з пропагування залізничних професій серед молоді та організовують профорієнтаційні заходи в розважальному форматі.

Так, наприкінці червня залізничники спільно з фахівцями служби зайнятості провели квест «Подорож до світу залізничників» у ДЛОЦ «Сонячний».

14 липня залізничники Південної магістралі також взяли участь у міжнародному соціальному профорієнтаційному проекті «Місто професій», що проходив у місті Суми. Працівники Сумської дирекції залізничних перевезень регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» створили імпровізований залізничний майданчик, на якому маленькі відвідувачі парку виконували прості виробничі функції, пропонуючи послуги залізничного транспорту майбутнім пасажирам.