В Одесі правоохоронці затримали групу зловмисників, які крали зерно з вантажних поїздів

Залізничні новини 38 просмотр 26.07.2018, 15:24

26.07.2018 В Одесі правоохоронці затримали групу зловмисників, які крали зерно з вантажних поїздів

ПАТ «Укрзалізниця» підтримує дії правоохоронців, спрямовані на викорінення корупції та інших злочинних випадків у компанії. Так, в Одесі затримано групу зловмисників, які крали зерно з вантажних поїздів. Четверо чоловіків віком від 35 до 48 років виявилися працівниками залізниці. Про це повідомила Національна поліція в Одеській області.

 

Співробітники відділу боротьби зі злочинами, скоєними на залізничному та повітряному транспорті УКР поліції Одеської області спільно з відділом безпеки одеської залізниці викрили зловмисників саме під час скоєння такої крадіжки на залізничній станції Одеса-Пересип.

Вночі чоловіки за допомогою ключа віджали кришку розвантажувального люка вагона та відсипали в мішки насіння ріпаку. Їх вони вантажили в автомобіль одного зі спільників, щоб вивезти та продати.

Під час затримання поліцейськими було вилучено 90 мішків загальною вагою 4,5 тони. Сума матеріального збитку становить біля 50 тис. грн.

Наразі всі четверо правопорушників затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вони обґрунтовано підозрюються в скоєнні низки подібних крадіжок. Порушники поміщені до ізолятора тимчасового тримання.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Слідство триває.