Водій, який двічі безкарно порушив правила дорожнього руху, втретє не проскочив перед поїздом

Залізничні новини 78 просмотр 30.07.2018, 12:01

30.07.2018 Водій, який двічі безкарно порушив правила дорожнього руху, втретє не проскочив перед поїздом

Вчора, 29 липня 2018 року, о 18:25 на перегоні роз’їзд Озерний – роз’їзд Расава на Київщині водій легкового автомобіля «Renault Megane» при справно працюючій переїзній сигналізації та зачинених шлагбаумах порушив правила перетину залізничного переїзду та зіткнувся з поїздом № 225 Київ – Бердянськ. Унаслідок зіткнення загинули чоловік і жінка, які знаходилися в автівці. Після перевірки виявилося, що автівку із цим номером уже двічі було зареєстровано в книзі реєстрації порушень Правил дорожнього руху, яка ведеться черговим по переїзду.

 

А 27 липня о 17:15 на перегоні Мамаївці – Чернівці-Північна Чернівецької області через невиправданий ризик водія приватного мікроавтобуса «Mercedes Sprinter» загинули ще дві особи та шестеро було травмовано. Водій при справно діючій світловій та звуковій сигналізації зіткнувся з вантажним поїздом. Загалом у салоні в цей час перебувало 15 осіб.

Крім того, 28 липня на перегоні Давидів – Старе Село при справно працюючій світловій та звуковій сигналізації через порушення правил дорожнього руху мотоцикліст потрапив під поїзд № 2 Костянтинівка – Івано-Франківськ. Потерпілого швидкою допомогою доправлено до Львівської лікарні.

Всього з початку 2018 року на залізничних переїздах і коліях ПАТ «Укрзалізниця» сталося 42 дорожньо-транспортних пригоди, внаслідок яких загинуло 10 осіб і 23 травмовано. У порівнянні з відповідним періодом 2017 року кількість ДТП зменшилася на 4 випадки (із 46 до 42), зменшилася на 4 особи кількість загиблих (з 14 до 10) і на 12 осіб зросла кількість травмованих (з 11 до 23).

ПАТ «Укрзалізниця» звертає увагу всіх учасників дорожнього руху на необхідність суворо дотримуватися правил, не піддавати невиправданому ризику своє життя, життя пасажирів і працівників залізничного транспорту, не завдавати матеріальних збитків галузі й самим собі власними легковажними вчинками.