У Харкові стартували фінальні змагання ХI Спартакіади серед працівників «Укрзалізниці»

Залізничні новини 122 просмотр 3.08.2018, 09:31

03.08.2018 У Харкові стартували фінальні змагання ХI Спартакіади серед працівників «Укрзалізниці»

Сьогодні, 3 серпня, у Харкові, на базі структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ім. Героя України Г.Кірпи» регіональної філії «Південна залізниця» почалися фінальні змагання ХI Спартакіади серед працівників ПАТ «Укрзалізниця». Онлайн-трансляцію можна переглянути за посиланням на офіційній сторінці Укрзалізниці у Facebook.

 

Участь у заключних змаганнях візьмуть близько 200 працівників усіх 6 регіональних філій Укрзалізниці. Залізничники боротимуться за перемогу у семи видах спорту: гирьовий, армрестлінг, настільний теніс, шахи, волейбол, міні-футбол, шашки.

Напередодні початку змагань директор регіональної філії «Південна залізниця» Микола Уманець разом з головою Дорпрофсожу Вячеславом Залозних зустрілися із збірною командою Південної залізниці та побажали учасникам захоплюючих поєдинків і чесної перемоги із сильним супротивником.

Нагадаємо, змагання в рамках ХI Спартакіади, тривають з 25 травня по 5 серпня 2018 року. Перший етап відбувся в дирекціях залізничних перевезень, другий – у регіональних філіях серед переможців першого етапу, третій, фінальний, етап проходить з 3 по 5 серпня 2018 року на базі ФСК «Локомотив» ім. Героя України Г. Кірпи» регіональної філії «Південна залізниця» у Харкові.

Церемонія нагородження найспортивніших працівників галузі відбудеться 5 серпня о 13.30.