Антон Саболевський запросив АСС до професійної та чесної дискусії щодо залізничних тарифів

Залізничні новини 30 просмотр 8.08.2018, 13:11

08.08.2018 Антон Саболевський запросив АСС до професійної та чесної дискусії щодо залізничних тарифів

Директор із стратегічного розвитку та інвестиційної політики ПАТ «Укрзалізниця» Антон Саболевський наполегливо запросив Американську торговельну палату в Україні (АСС) до професійної та чесної дискусії щодо тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом.


Днями повідомлялося, що вантажовідправники-члени АСС просять владу призупинити підвищення вартості залізничних перевезень до моменту створення Національної комісії регулювання тарифів на транспорті (НКТР) і затвердження загальнодержавної моделі тарифоутворення на залізничні перевезення. «Такий підхід іде врозріз із намаганнями Укрзалізниці вкотре організувати конструктивний діалог із представниками бізнесу щодо моделі тарифоутворення», — заявив Антон Саболевський.

Зокрема, менеджер Укрзалізниці цікавиться, звідки вантажовідправники під егідою АСС взяли збільшення витрат на 5 млрд грн на рік від уніфікації тарифів на порожні вагон. «Покажіть цифри, хто конкретно платить цю суму і кому», — зауважив Антон Саболевський. Він також зазначив, що НКТР наразі не існує і вона буде створена не раніше 2019 року. Окрім того, звернув увагу Антон Саболевський, АСС необґрунтовано об’єднує в одне дискусію про тарифи на вагонну складову за користування вагонами Укрзалізниці та інфраструктурну складову за переміщення порожніх та навантажених вагонів.