З початку 2018 року залізниця відвантажила на ТЕС 12,3 млн тонн вугілля

Залізничні новини 57 просмотр 15.08.2018, 10:08

15.08.2018 З початку 2018 року залізниця відвантажила на ТЕС 12,3 млн тонн вугілля

Із січня по липень 2018 року Укрзалізниця перевезла на вітчизняні електростанції 12,3 млн тонн енергетичного вугілля. Це майже на рівні аналогічного періоду 2017 року, коли було перевезено 12,4 млн тонн. Відвантаження вугілля з ОРДЛО не відбувалося.

 

Завдяки постійній якісній операційній роботі Укрзалізниця виконує всі замовлення енергогенеруючих компанії України, що забезпечують життєдіяльність промислових підприємств і міст країни в цілому. Зокрема, залізничники перевозять вугілля до Трипільської, Дарницької, Чернігівської, Криворізької, Калуської, Ладижинської, Зміївської, Бурштинської, Добротвірської та інших ТЕЦ. При плануванні вантажних перевезень рухомий склад першочергово надається під навантаження енергетичного вугілля.

З метою координації спільних дій з енергетиками залізничники щовівторка проводять селекторні наради за участю представників енергогенеруючих компаній ДТЕК, Донбасенерго, Центренерго, Держвуглепостач та інших об’єднань, де в оперативному режимі вирішуються питання забезпечення навантажувальним ресурсом, вивантаженням енергетичного вугілля на електростанціях та вчасного виконання планів перевезення вугілля.

 

 Довідково

Для перевезення енергетичного вугілля в робочому парку на території Україні перебуває 63376 напіввагонів, з них власності ПАТ «Укрзалізниця» – 27819 од.