Керівники наглядової ради та правління Укрзалізниці відвідали Фастівське моторвагонне депо Південно-Західної залізниці

Залізничні новини 106 просмотр 17.08.2018, 09:50

17.08.2018 Керівники наглядової ради та правління Укрзалізниці відвідали Фастівське моторвагонне депо Південно-Західної залізниці

Керівники Укрзалізниці здійснили інспекційний огляд роботи Фастівського моторвагонного депо Південно-Західної залізниці. Ключове підприємство з ремонту електропоїздів відвідали голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер, член наглядової ради Крістіан Кун, в.о. голови правління товариства Євген Кравцов та члени правління Желько Марчек і Ремігіуш Пашкевич.

 

За словами Шевкі Аджунера, сьогодні для сформованої наглядової ради Укрзалізниці надзвичайно цінними та важливими є такі інспекції на підприємства галузі, оскільки дають змогу не лише побачити всі виробничі процеси, а й поспілкуватися з працівниками.

«Приємно бачити, скільки працівників депо пишаються своєю роботою. І дійсно, кінцевий результат їхньої праці сприяє покращенню послуг для наших споживачів – пасажирів. Тож наглядова рада і керівництво Укрзалізниці докладатимуть усіх зусиль, щоб працівники отримували необхідні ресурси для виконання своїх завдань», — зазначив Шевкі Аджунер.

В.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов повідомив, що Фастівське моторвагонне депо забезпечує майже 20 % усіх приміських перевезень в Україні. Тож контрольні інспекції керівництва на це підприємство відбуваються регулярно, а тепер eже й за участю керівників наглядової ради.

«Для сформованої наглядової ради важливо побачити ситуацію на власні очі, а не просто аналізувати звіти і цифри в кабінетах. Тому такі виїзні засідання та зустрічі з колективами ми плануємо проводити на регулярній основі», — повідомив Євген Кравцов.

Під час візиту керівники Укрзалізниці оглянули хід ремонтів рухомого складу в депо, а також зразки вже повністю оновлених силами підрозділу вагонів електропоїздів. Очільник галузі відзначив позитивні зміни в роботі депо та наголосив на необхідності, зокрема, покращити санітарно-гігієнічний стан електропоїздів.

Також керівники галузі зосередили увагу на питанні своєчасної підготовки рухомого складу до зимових перевезень, забезпеченні виробничих підрозділів галузі матеріально-технічними ресурсами. Окрім Фастівського моторвагонного депо, керівники Укрзалізниці ознайомилися з роботою Фастівської дистанції колії Південно-Західної залізниці та відвідали підрозділ Центру забезпечення виробництва Укрзалізниці у Фастові.

 

Фото можна переглянути на офіційній сторінці ПАТ «Укрзалізниця» у Facebook.