Залізничники сприяли поліції в затриманні 15 розкрадачів кам’яного вугілля на дільниці Розівка – Зачатівка

Залізничні новини 42 просмотр 7.09.2018, 13:59

Працівники поліції Донецької області в ході спецоперації із залученням спецпідрозділу КОРД 4 вересня затримали групу осіб, яка систематично розкрадала вугілля із залізничних вагонів на станціях Розівка та Зачатівка. Зловити крадіїв на гарячому допомогла служба безпеки регіональної філії «Донецька залізниця».

 

Під час затримання злочинного угрупування у кількості 15 осіб на місці події було вилучено 90 мішків з вугіллям. Велику його кількість також було виявлено під час обшуків за місцем проживання крадіїв та у схованках.

Це не поодинокий випадок. Учасники угрупування з червня по вересень 2018 року за попередньою змовою викрадали кам’яне вугілля та кокс із вагонів, які стояли на коліях станцій зазначеного перегону. Вантаж призначався для транспортування до металургійних комбінатів Донеччини. Викрадене вугілля крадії лопатами вивантажували на узбіччя вздовж залізничної колії, потім пакували в мішки та вантажівкою вивозили до схованок.

Попередньо зловмисникам інкримінується ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Наразі стосовно 5 осіб вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та остаточної правової кваліфікації злочину. Тривають заходи щодо встановлення ще 7 їх спільників.

Сума завданого збитку встановлюється.