У 2018 році Укрзалізниця на 25 % збільшила обсяг тонно-кілометрової роботи для забезпечення перевезення вантажів АрселорМіталл

Залізничні новини Переглядів: 26.09.2018, 15:16

За 8 місяців 2018 року, порівняно з відповідним періодом минулого року, Укрзалізниця на 25 % збільшила обсяг тонно-кілометрової роботи для забезпечення перевезення вантажів компанії АрселорМіттал. Про це повідомив директор з економіки і фінансів ПАТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

За його словами, після публічних обвинувачень Укрзалізниці в зменшенні обсягів перевезень вантажів АрселорМіттал залізничники уважно проаналізували обсяги відправлення вантажів цієї компанії у 2017-2018 роках. Аналіз свідчить, що у 2018 році Укрзалізниця навіть збільшила обсяги тонно-кілометрової роботи з перевезення залізорудної сировини.

«Якщо торік вантажообіг по АрселорМіттал склав 2 млрд 223 млн тонн-км, то в 2018 році – 2 млрд 775 млн тонн-км, що на 552 млн тонно-км більше, або на 25 %. Тож насправді ми виконали для даної компанії на 25 % більше роботи, ніж роком раніше. Відповідно, ми виділили їм більше тяги, ніж торік, оскільки компанія почала возити свої вантажі на більш далекі відстані», — прокоментував Андрій Рязанцев.

Він також зауважив, що при цьому обсяги перевезення вантажів у тоннах зберігаються на рівні 2017 року. «Отже, у цьому році ми перевезли таку саме кількість тонн вантажів АрселорМіттал на значно довшу відстань. Ми не розуміємо, на якій підставі від топ-менеджменту компанії лунають претензії на адресу Укрзалізниці, та з яких джерел керівники отримують недостовірну інформацію», — зазначив Андрій Рязанцев.

Крім того, за його словами, на прохання Укрзалізниці в останньому кварталі 2017 року всі великі представники металургійної галузі надали свої плани перевезень на поточний рік, за винятком саме АрселорМіттал. У свою чергу, Андрій Рязанцев пропонує керівництву АрселорМіттал в майбутньому обмінюватися інформацією та звіряти з Укрзалізницею дані щодо обсягів перевезень вантажів.

«Це важливо, особливо тоді, коли готуються публічні заяви. Ми цінуємо співпрацю з нашим клієнтом, та завжди лояльно ставилися до проблемних моментів, які виникали у його діяльності протягом 2018 року. Це і страйк локомотивних бригад, і вибух на підприємстві, які значно знижували ритмічність відвантажень протягом року і ускладнювали для УЗ виконання навіть минулорічних показників перевезень для АрселорМіттал. У зв’язку з цим вважаю, що публічні звинувачення, які пролунали в адресу Укрзалізниці, повинні би були таким самим чином і спростовані. Інакше нам всім буде важко дивитись в очі тим локомотивним бригадам Укрзалізниці, які самовіддано допомагали підприємству відновити діяльність, наражаючись на фізичну небезпеку та моральний тиск зі сторони страйкуючих на АрселорМіттал», — зауважив Андрій Рязанцев.

Тов Центр Трубоізоляція