Змонтовано першу із восьми прогонових будов естакади швидкісної залізничної лінії між Києвом та аеропортом «Бориспіль», — Євген Кравцов

Залізничні новини Переглядів: 4.10.2018, 12:17

Залізничники продовжують будувати швидкісне залізничне сполучення між Києвом та  аеропортом «Бориспіль». «Цього тижня розпочали монтувати естакаду над трасою Київ-Харків – до кінця жовтня плануємо монтаж завершити», — написав на своїй сторінці у Facebook в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 За словами керівника Укрзалізниці, будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення між Києвом та аеропортом «Бориспіль», що є пріоритетним проектом для компанії, йде за графіком. «Як і обіцяли – вже цього року можна буде дістатись до найбільшого аеропорту країни за 35 хвилин», – повідомив Євген Кравцов.

30 вересня змонтовано першу із восьми прогонових будов залізничної естакади довжиною 34,2 м. Монтаж другої планується виконати до 7 жовтня.

Наразі залізничники вже уклали 1400 м колії від головної магістралі до естакади. Активно здійснюється будівництво платформи для поїздів в аеропорту, зони очікування на конкорсі та платформи біля 14 колії центрального залізничного вокзалу. Важливо, що платформи і рухомий склад на цій швидкісній лінії експлуатуватимуться з врахуванням всіх вимог безбар’єрного простору.

Нагадаємо, що раніше Укрзалізниця провела підготовчі роботи для початку будівництва естакади, зокрема підготовлено чотири будівельні майданчики: два – з боку перегону Бориспіль – Г. Кірпи, ще два – з боку аеропорту «Бориспіль».

Загалом на будівництві працюють 9 бульдозерів, 5 екскаваторів, 19 самоскидів, 2 катки, 6 навантажувачів та 2 автокрани.

Тов Центр Трубоізоляція