ПАТ «Укрзалізниця» готує до роботи понад 9 тисяч «першозимників»

Залізничні новини Переглядів: 10.10.2018, 11:15

Укрзалізниця до 1 листопада підготує до роботи в осінньо-зимовий період 9035 «першозимників». Першозимники – це працівники, яким вперше доведеться працювати в осінньо-зимових умовах. На залізничному транспорті до цієї категорії працівників ставляться з особливою увагою. Машиністи локомотивів та їх помічники, монтери колії, чергові по залізничних станціях і електромеханіки, слюсарі з ремонту рухомого складу проходять спеціальну підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.

 Мета занять – ознайомлення з особливостями роботи в зимових умовах. Такі знання, насамперед необхідні тим, службові обов’язки яких пов’язані з безпекою руху та особистою безпекою.

Навчання першозимників проводиться на курсах цільового призначення. Для кожної професії розроблені програми навчання, які враховують особливості роботи в осінньо-зимових умовах та питання охорони праці. При цьому окремо виділяється час на теоретичне навчання, практичні заняття та залік. Тривалість навчання першозимників становить не менше 20 навчальних годин.

За кожним першозимником закріплюється наставник – досвідчений працівник, який добре ознайомлений з умовами праці в осінньо-зимовий період. Наставники навчають і контролюють новачків, допомагають їм в успішному освоєнні особливостей роботи за професією в зимових умовах. Всіх першозимників обов’язково знайомлять з безпекою праці і способами надання першої допомоги при переохолодженні.

Раніше повідомлялося про підготовку до зими пасажирського та колійного господарств Укрзалізниці.

https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/482472/

https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/page-3/482290/

Тов Центр Трубоізоляція