Поїзд Хорол – Кременчук затримано в дорозі через зухвале побиття провідника пасажиром у стані алкогольного сп’яніння

Залізничні новини 62 просмотр 16.10.2018, 11:30

Учора, 14 жовтня, поїзд № 6668/6667 Хорол – Кременчук  було затримано в дорозі майже на півтори години через травмування провідника цього поїзда пасажиром, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. У лікарні Кременчука медики діагностували у залізничника закритий перелом кісток носа зі зміщенням перенісся.

 Інцидент стався під час руху поїзда на ділянці ст. Глобино – зупиночна платформа Черевани. Пасажир здійснив посадку по станції Глобино і слідував до ст. Устинівка. На прохання пасажира провідник вибив йому квиток на касовому апараті за заявленим маршрутом, проте пасажир відмовився оплатити проїзд. На прохання провідника оплатити проїзд пасажир почав поводитися неадекватно – кричати та грубіянити. Поведінка пасажира, порушення вимови та запах алкоголю вказували на те, що пасажир знаходився у нетверезому стані. Після ввічливого прохання залізничників оплатити проїзд пасажир почав бити провідника в обличчя, поки в останнього не пішла кров з носу. Така поведінка кривдника обурила пасажирів, які стали свідками інциденту, але нічого не могли вдіяти.

Потерпілий провідник сказав кривднику, що викличе поліцію, на що той миттєво побіг до робочого тамбура. На зупиночній платформі Черевани, не доїхавши до станції Устинівка, горе-пасажир вискочив із вагона і зник. Травмованому провіднику було надано першу долікарняну допомогу колегою-провідником та пасажирами, а про випадок повідомлено телефоном поліцію.

Вночі близько 00 год. 09 хв. поїзд № 6668/6667 Хорол – Кременчук на станції Кременчук зустрічали працівники поліції. Затримка поїзда в дорозі склала 1 год. 28 хв. Травмованого провідника відвели до медпункту, викликали швидку допомогу та доправили до лікарні. Після огляду потерпілого медики поставили діагноз «закритий перелом кісток носа зі зміщенням перенісся» та надали необхідну медичну допомогу. На даний час постраждалий залізничник знаходиться вдома.

Укрзалізниця обурена вчинком пасажира та заявляє про неприпустимість таких випадків на залізничному транспорті. Звертаємо увагу, що провідник бере участь в управлінні поїздом і несе відповідальність за безпеку руху. Тому напад на провідника – це пряма загроза безпеці руху, життю і здоров’ю пасажирів та працівників залізниці.

Сподіваємося на об’єктивне розслідування цього випадку, притягнення винних до відповідальності та справедливе покарання.