Укрзалізниця продемонструвала нову ліврею пасажирських вагонів

Залізничні новини 63 просмотр 18.10.2018, 10:25

Усі новозбудовані та модернізовані пасажирські вагони Укрзалізниці матимуть нову ліврею та індивідуальне регулювання температури повітря в кожному купе. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Тестуємо нову ліврею для пасажирських вагонів. Так будемо їх фарбувати після капітально-відновлювального ремонту та ті, що вже будують для залізниці на заводі. Для пасажирів це також буде своєрідним маркером – такі вагони буде видно відразу. Нова якість подорожей, яку ми крок за кроком впроваджуємо, – це не лише фарбування у корпоративні кольори. Цей вагон перший, де в кожному купе є індивідуальне регулювання температури повітря. Будемо таке практикувати і далі», – зазначив керівник Укрзалізниці.

Також Євген Кравцов зазначив, що в цьому році Укрзалізниця набрала непоганий темп ремонтів у пасажирському сегменті. Загалом з початку 2018 року капітально-відновлювальним ремонтом в умовах власних депо та на заводах було оновлено 73 пасажирські вагони. «Власними силами відремонтували 46 вагонів. Для порівняння – у минулому році у цей період було лише 2 вагони після КВР. План до грудня 2018-го – відновити ще 53. А за кілька місяців очікуємо поповнення парку першими новими вагонами виробництва Крюківського заводу», – резюмував очільник компанії.