У червні – жовтні 2018 року залізниця відвантажила на ТЕС майже 16 млн тонн вугілля

Залізничні новини 48 просмотр 19.10.2018, 13:40

З 1 червня по 18 жовтня 2018 року Укрзалізниця перевезла на вітчизняні електростанції 15,9 млн тонн енергетичного вугілля для нового опалювального сезону. Це майже на рівні аналогічного періоду 2017 року, коли було перевезено 15,6 млн тонн. Відвантаження вугілля з територій Донецької та Луганської областей непідконтрольних українській владі не відбувалося.

Завдяки якісній операційній роботі Укрзалізниця виконує всі замовлення енергогенеруючих компаній України, що забезпечують життєдіяльність промислових підприємств і міст країни в цілому. Зокрема, залізничники перевозять вугілля до Трипільської, Дарницької, Чернігівської, Криворізької, Калуської, Ладижинської, Зміївської, Бурштинської, Добротвірської та інших ТЕС. При плануванні вантажних перевезень рухомий склад першочергово надається під навантаження енергетичного вугілля.

З метою координації спільних дій з енергетиками залізничники щовівторка проводять селекторні наради за участю представників енергогенеруючих компаній ДТЕК, Донбасенерго, Центренерго, Держвуглепостач та інших об’єднань, де в оперативному режимі вирішуються питання забезпечення навантажувальним ресурсом, вивантаженням енергетичного вугілля на електростанціях та вчасного виконання планів перевезення вугілля.

 Довідково

Для перевезення енергетичного вугілля в робочому парку на території Україні перебуває 64282 напіввагони, з яких 28651 од. – власності ПАТ «Укрзалізниця».