Євген Кравцов на чолі делегації Укрзалізниці бере участь у засіданні Асоціації «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут»

Залізничні новини 30 просмотр 22.10.2018, 14:15

Делегація Укрзалізниці на чолі з в.о. голови правління товариства Євгеном Кравцовим бере участь в засіданні Об`єднання юридичних осіб «Міжнародна асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» у Баку (Азербайджан).

Учасники обговорили цьогорічні обсяги перевезення контейнерів за маршрутом ТМТМ, відзначили позитивну динаміку, обговорили необхідність дотримання термінів надання послуг з перевезення вантажів за маршрутом ТМТМ та визначення взаємної відповідальності між перевізниками та операторами шляхом договірних відносин (застосування штрафних санкцій), комплексні тарифні ставки.

За підсумками засідання прийнято рішення розробити і підписати єдиний документ, що регламентує взаємодію сторін при організації мультимодальних сервісів ТМТМ. 

Загалом за 9 міс. за маршрутом ТМТМ між Україною та Грузією перевезено 200,4 тис. тонн вантажів, між Україною та Казахстаном – майже 1,5 млн тонн, між Україною та Азербайджаном – 147,3 тис. тонн.

 Довідка:

29 грудня 2016 року в Республіці Казахстан компанії АТ «Казакстан Темір Жолы», ЗАТ «Азербайджанські залізниці», АТ «Грузинська залізниця», АТ «Національна Компанія «Актауський морський торговельний порт», ЗАТ «Бакинський міжнародний морський торговельний порт», ТОВ «Батумський морський порт» уклали Установчий договір про створення Об`єднання юридичних осіб «Міжнародна асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут». Асоціація зареєстрована 11 січня 2017 року в Республіці Казахстан. ПАТ «Укрзалізниця» є постійним її членом з 2 квітня 2018 року.