Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов увійшов до рейтингу «50 капітанів бізнесу»

Залізничні новини 62 просмотр 30.10.2018, 11:50

Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов увійшов до списку «50 капітанів бізнесу» рейтингу українських СЕО – керівників компаній, банків і держкомпаній, який сформував журнал «Кореспондент».

Кращі керівники компаній визначалися за кількома критеріями, зокрема, за рівнем публічної репутації СЕО та його особистого внеску в економічний результат діяльності компанії. Для отримання результатів були опитані експерти, аналітики, журналісти та учасники ринків.

Євген Кравцов став в.о. ПАТ «Укрзалізниця» в серпні 2017 року. У 2015 році він прийшов у компанію на посаду радника генерального директора. Після чого обіймав посади начальника департаменту реформування та корпоративного управління, члена правління, в. о. голови правління та голови наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця».

Під керівництвом Євгена Кравцова Укрзалізниця отримала позитивний фінансовий результат, почала оновлювати основні фонди: купувати та будувати вантажні й пасажирські вагони, уклала контракт на отримання перших за роки незалежності нових американських електровозів, завершила низку важливих інфраструктурних проектів: завершення будівництва та запуск Бескидського тунелю, електрифікація напрямку Потоки – Золотнишине тощо. Також у листопаді 2018 року очікується запуск швидкісного залізничного сполучення між Києвом та Міжнародним аеропортом «Бориспіль».