З нагоди професійного свята відзначено нагородами найкращих залізничників

Залізничні новини 88 просмотр 2.11.2018, 16:00

З нагоди Дня залізничника України найкращих працівників відзначено почесними грамотами, нагрудними знаками та іншими нагородами. В урочистостях з нагоди професійного свята, що відбулися сьогодні в столичному Мистецькому арсеналі, взяли участь народні депутати Верховної Ради України, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон, державний секретар МІУ Андрій Галущак, заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавринюк, в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов, голова наглядової ради товариства Шевкі Аджунер та інші офіційні особи.

 

Вітаючи залізничників із професійним святом, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив важливу роль Укрзалізниці в розвитку держави: «Модернізація інфраструктури має привести до розвитку економіки. Укрзалізниця допомагає економіці розвиватися. Ми маємо невідкладно вирішити проблеми, щоб Укрзалізниця забезпечила нову якість роботи. Сьогодні спрямовуються інвестиції в оновлення рухомого складу, але закликаю також інвестувати в людей, що є найкращим капіталом компанії, щоб люди отримували гідну зарплату. Майбутнє Укрзалізниці має бути яскравим – це залежить від правильних рішень. Вірю у майбутнє не лише Укрзалізниці, а й сильної та розвиненої держави».

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон висловив повагу колективу залізничників та зауважив, що Укрзалізниця якісно змінюється: «Будуються нові вагони, локомотиви, впевнений, що Укрзалізниця увійде до топ кращих європейських компаній».

«Про Укрзалізницю говорять у кожній родині, бо вона має велике значення для людей, колектив залізничників впливає на щастя українських родин», — додав державний секретар МІУ Андрій Галущак.

Голова наглядової ради Укрзалізниці Шевкі Аджунер нагадав про необхідність подальшого розвитку соціальної сфери: «Впевнений, що нам потрібно розвивати соціальну сферу, адже колектив залізничників вирішує складні завдання й забезпечує досягнення компанії».

Вітаючи колег, в.о. голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов зазначив: «Для мене це велика честь – бути залізничником. Я безмірно гордий цим. Тут працюють сильні, чесні люди, з яких щодня хочеться брати приклад. Праця нелегка. Попри перепони, нам у цьому році вдалося дуже багато: змогли відновити машинобудування в країні, збудувати вантажні вагони, відремонтувати більше пасажирських, ніж за останні роки, провести електрифікацію вперше за 6 років, завершити будівництво Бескидського тунелю, реалізувати проект побудови швидкісного сполучення до Борисполя. Цей проект роками залишався на папері й був приводом для корупції. Ми змогли впоратися швидко й порівняно зробити дешево. Ми маємо бути провідниками змін. Це можливо завдяки підтримці держави, Прем’єр-міністра, Уряду».

За професіоналізм і сумлінне виконання виробничих завдань, а також з нагоди професійного свята рішенням Кабінету Міністрів оголошені подяки за вагомий особистий внесок у розвиток залізничного транспорту 5 працівникам залізниці, Почесні грамоти від Міністерства інфраструктури України отримали 6 залізничників, нагрудні знаки різних ступенів від ПАТ «Укрзалізниця» — 29 залізничників.

Указом президента за вагомий особистий внесок у роpвиток транспортної системи України, підвищення ефективності використання залізничного транспорту та високу професійну майстерність нагороджений медаллю за працю і звитягу Леонід Ванжула – виконавець робіт львівського територіального управління філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд».

Також Євген Кравцов додав, що для того, щоб Укрзалізниця була успішна, потрібна синергія з клієнтами, вантажовідправниками. Зокрема, за вагомий особистий внесок у розвиток транспортної системи України, підвищення ефективності використання залізничного транспорту, багаторічну плідну співпрацю з Укрзалізницею нагороджені знаком «За сприяння розвитку залізничного транспорту» 6 керівників державних та приватних компаній і асоціацій, подяки оголошено ще 5 керівникам та представникам приватних компаній.