Оновлений придніпровськими залізничниками приміський електропоїзд виходить у свій перший рейс

Залізничні новини 65 просмотр 9.11.2018, 11:45

Десятого листопада Придніпровська залізниця відправляє в перший рейс за маршрутом Дніпро – Генічеськ модернізований власними силами приміський електропоїзд ЕР2Т-7222.

 

Оновлений приміський склад чотири дні на тиждень курсуватиме до Генічеська, що є однією з найбільших оздоровниць Приазов’я. Щосереди та щочетверга кінцевою станцією електропоїзда буде Мелітополь. З Дніпра електропоїзд вирушатиме о 07:18, до Мелітополя прибуватиме о 10:49, до Генічеська – о 12:08, зворотно відправлятиметься з Генічеська – о 12:24, з Мелітополя – о 14:05, прибуватиме до Дніпра о 17:29.

Пасажири, у тому числі й маломобільні, зможуть оцінити високий рівень комфорту цього приміського потяга, про що під час капремонту та модернізації електропоїзда подбали в Нікопольському моторвагонному депо. Так, у вагонах ЕР2Т-7222 встановлено зручні напівм’які сидіння зі склопластиковим каркасом, металопластикові вікна з двокамерними склопакетами; світлодіодне освітлення; нову систему оповіщення пасажирів з одночасною візуалізацією інформації на табло та ін.

Салони мають сучасне внутрішнє облицювання з шумо- та теплоізоляційних матеріалів, нові двері (автоматичні, салонні та тамбурні), якісне лінолеумне покриття, комфортні санвузли. Ініціатива повернутися до модернізації приміських поїздів в умовах спеціалізованих депо, щоб підвищити безпеку руху та рівень сервісу для пасажирів, належить директору регіональної філії «Придніпровська залізниця» Миколі Кужавському. Роботи проведено в рамках галузевої програми системного оновлення рухомого складу для пасажирських перевезень. Другий приміський електропоїзд на Придніпровській залізниці заплановано оновити до кінця 2018 року.